Al Brooks - Analiza Price Action Odwroty
Kolejny, bo już drugi tom trylogii price action znanego tradera Ala Brooksa! Tym razem książka została poświęcona formacjom odwracającym trendy na rynku. Charakter książki oraz jej krótkoterminowe ujęcie wykresów giełdowych sprawia, że jest to niezbędna pozycja w bibliotece każdego day tradera oraz każdego skalpera. Tematy, które porusza autor nie są obojętne także dla osób zawierających swoje transakcje na wyższych interwałach czasowych.
Książka dostępna w księgarni Maklerska.pl >>

Ewaluacja strategii

Budowanie, konstruowanie oraz wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do powstania strategii manualnych lub półautomatycznych.
Regulamin forum
Tutaj zamieszczamy narzędzia, koncepcje oraz pomysły niezbędne do budowy manualnych strategii inwestycyjnych. W żadnym wypadku nie zamieszczamy transakcji! Konstruujemy buildy, ale się nimi nie ścigamy!
ODPOWIEDZ
JustDarro
Moderator globalny
Posty: 5264
Rejestracja: poniedziałek 09 lut 2015, 17:20
Reputacja: 664
Lat na Forex: 9
Lokalizacja: Dublin
Kontakt:

Ewaluacja strategii

#1

Post autor: JustDarro » wtorek 02 lut 2021, 00:21

Witam

Ewaluacja strategii inwestycyjnej to tak naprawdę odpowiedź na pytanie - czy stać nas na to aby ryzykować własne pieniądze na rachunku realnym bez oceny ryzyka oraz charakterystyki systemu inwestycyjnego? Wielu z nas ulega tutaj emocjom i pod wpływem wyobraźni otwiera transakcje na zasadzie, a nóż się uda, albo zwyczajnie przeceniają swoje możliwości.

Zanim jednak wdrożymy system inwestycyjny na rachunku realnym warto, sprawdzić go oraz ocenić potencjał transakcyjny. Nierzadko podczas ewaluacji możemy wyłapać słabe punkty strategii, po czym je wyeliminować. W ten sposób jesteśmy w stanie, nawet słabą lub przynosząca straty strategię zamienić w działający system transakcyjny. Poniżej przedstawiam darmowy kurs Jerzego Kozaka, który krok po kroku pokazuje w jaki sposób możemy tego dokonać.Pozdrawiam


Zniżki w IC Markets. Osoby pod moim IB i szukające porządnej wiedzy zapraszam do kontaktu
___________________________________________________________________________
Strategia First Strike+ https://www.fxblue.com/users/firststrikeplus1

Maklerska.pl Maklerska.pl Maklerska.pl Maklerska.pl Maklerska.pl Maklerska.pl
ODPOWIEDZ